YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE YANGIN GÜVENLİĞİ alanında faaliyet gösteren firmamızÖZGÜVEN YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak uzman kadromuz ile kurumsal ve müşteriye  özel çözümler anlayışıyla profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti her şey den önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve danışmanı olarak onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için ,beklentilerini en kaliteli ve ekonomik biçimde karşılayarak Avrupa da sektörde öncü kuruluşlar olan ORCHİDEE VE VEREYA markalarını sektöre sunup müşterilerimize daha etkili daha kalıcı çözümler sağlayarak hizmet vermekteyiz.Aynı zamanda yangın söndürme cihazları konusunda  imalatçı konumunda olan ÖZGÜVEN YANGIN  sektöre kaliteden ödün vermeden hizmet etmektedir.

Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir.

Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla çalışmayı kendine ilke edinmiş olan ÖZGÜVEN YANGIN,sorun ve taleplerinizi en kolay ,en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmetlerde profesyonel  olarak hizmet vermektedir.

 

MİSYONUMUZ

YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE YANGIN GÜVENLİĞİ konusundauluslararasıdünya markalarıyla çalışarak müşterilerimize talepleri doğrultusunda profesyonel  olarak kaliteli ve en uygun hizmeti  zamanındasunabilmektir.

 

VİZYONUMUZ

Yangın söndürme sistemleri ve yangın güvenliği konusunda alanında uzman kadromuzla müşterilerimize özel çözümler üretereksektörde müşterilerimizin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

 

 

web