Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Yangın söndürme sistemleri alanında, sektörde 20+ yıldır tecrübe bilgi birikimini kullanarak; imalatla birlikte teknolojiyi birleştiren firmamız geldiği noktada "iyi insan" profilini yitirmeden uzman ekip arkadaşları ile kurumsal ve aynı zamanda müşteri odaklı hizmet vermektedir. Özgüven Yangın Söndürme Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak Beylikdüzü merkezli olan firmamız aynı zamanda Çerkezköy'de de bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sözde değil özde benimseyerek, çözüm odaklı çalışmak şirketimizin temel ilkeleri arasında yer almaktadır. 

Kurumsal ve bireysel çözümler sunan firmamızda Avrupada sektörde öncü kuruluşlan olan ORCHIDEE ve VEREYA markalarını Türkiye pazarıyla buluşturup, müşterilerimize daha etkili ve daha kalıcı çözümler sağlamaktayız. Aynı zamanda imalatçı olarak yerli sermayeyi kullanarak Türkiye'de bulunan Yangın Söndürme Sistemleri ve Yangın Güvenliği alanında hizmet vermekteyiz. 

Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir.

 

MİSYONUMUZ

Yangın söndürme sistemleri alanında Türkiye ve Dünya pazarında; müşteri memnuniyetini ve aynı zamanda can güvenliğini en üst düzeyde sağlayarak Teknoloji destekli en yeni ve güncel ürünlerin kurumsal / bireysel müşterilere zamanında ve ekonomik olarak ulaşmasıdır. 

 

VİZYONUMUZ

Yangın güvenliği alanında Türkiye başta olmak üzere Dünya pazarı üzerinde, teknoloji ve bilgi birikimini birleştirerek akıllı çözümler üretmek ve Uluslararası pazarda dahil olmak üzere müşterilerimizin ilk aklına gelen marka olmaktır. Biliyoruz ki, güveniniz bizim için büyük teminattır. Göstermiş olduğunuz güven ve yüzünüzdeki oluşan tebessümleri biriktirerek sizler için her gün şirketimize yeni bir katkı sağlıyor, birlikte büyümeye devam ediyoruz.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın