Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri olarak +10 yıllık tecrübeyle yürütmekte olduğumuz firmamız Beylikdüzü/İstanbul ve Çerkezköy/Tekirdağ şubelerinde hizmet vermektedir. Özgüven Yangın Söndürme ekonomik kalkınma alanlarından biri olan sanayi bölgesindeki işletmeler, hizmet sektörünün yoğunluğunu taşıyan büyük alışveriş merkezleri ve toplu konutlarda yangın riskini göz ardı etmemek ve bertaraf etmek adına otomatik yangın söndürme sistemleri tercih edilmektedir. Geçmişte kullanılan manuel söndürme yöntemlerinin yerine otomatik şekilde ısıyı ve dumanı algılayan, merkezi yönetim sistemine komut gönderen ve yangına müdahaleyi insan eli değmeden başlatan otomatik söndürme sistemleri rol almaya başlamıştır.

Özellikle gece-gündüz farkı olmaksızın sürekli korunması gereken yangın açısından riskli bölgelerde otomatik yangın söndürme sistemleri başarılı bir görev yürütmektedir. Çağa ayak uyduran ve en gelişmiş teknolojileri barındıran bu sistemler beğenilmekte ve yüksek oranda tercih edilmektedir.

Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri

  • Tozlu Söndürme Sistemleri
  • Sulu Söndürme Sistemleri
  • Davlumbaz Söndürme Sistemleri
  • Karbondioksitli Söndürme Sistemleri
  • Fm 200 Gazlı Söndürme Sistemleri
Özgüven Yangın Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri

      Bu sistemler barındırdıkları söndürme muhteviyatı ve özelliklerine göre farklı çeşitlere sahiptir. Basınç durumuna göre yüksek basınçlı, normal basınçlı ve düşük basınçlı olarak tasarlanmaktadır. Yangın ihtimalinin yüksek olduğu ve tutuşacak malzemelerin büyük risk oluşturduğu bölgelerde otomatik yangın söndürme sistemleri kullanılır. Orta seviyede riskin olduğu alanlarda normal basınçlı sistemler yeterli olmaktadır. Yangın ihtimalinin az olduğu, olsa bile hızlı tutuşacak ve yayılacak bir ortam bulamayacağı alanlarda ise düşük basınçlı sistemler kullanılır. Ayrıca yüksek basınçlı suyun zarar verme ihtimali bulunan hassas materyallerin sergilendiği ve kullanıldığı binalarda da özel olarak tasarlanan düşük basınçlı sistemler daha başarılı sonuçlar vermektedir. 

Özgüven Yangın Sistemleri firması 10+ yıl deneyimli-profesyonel kadrosu ve TSE, HYB, CE, ISO belgeli ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak, ücretsiz keşif ve fiyat teklifi’nde yararlanmak için 0212 428 07 64 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir