Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Yangın söndürücü cihazların periyodik bakımı ne kadar sürede yapılır?
Değerli müşterimiz, yangın söndürücü cihazlarda bakım süresi 6(altı) aydır. Altı aylık periyotlar halinde ürününüzün yetkili kişiler tarafından kontrol edilmesi ihtiyaç halinde kullanılabilirlik oranını arttıracaktır.
Davlumbaz söndürme sistemi nasıl çalışır? Kendi kendine patlar mı?
Değerli müşterimiz, sistemi dilerseniz manuel(elle) ya da otomatik olarak devreye almak mümkündür. Kendi kendine patlama oranı oldukça düşüktür. Isı şiddetine dayanımı yüksektir. Ancak ısı şiddeti yükseldiğinde bunu algılar ve otomatik olarak yangını söndürmeye odaklı olarak devreye girer.
Yangın merdiveni imalatı ne kadar sürede gerçekleşir? İtfaiye raporuna uygun mudur?
Değerli müşterimiz yangın merdiveni imalatımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sağladığımız için yapılacak ürünün özelliğine göre süreç değişkenlik göstermektedir. Yapmış olduğumuz yangın merdiveni yönetmeliğe göre tasarlanmakta ve montajı yapılmaktadır. İtfaiye uygunluk raporu alabilirsiniz. Rapor almanızı engelleyecek şekilde yönetmeliğe aykırı merdiven imalatı yapmıyoruz.
Server odası söndürme sistemi yapıyor musunuz? Maliyeti nedir?
Değerli müşterimiz server odası, pano içi vb. bir çok alanda kullanabileceğiniz otomatik söndürme sistemleri yapmaktayız. Bu sizin ihtiyaçlarınıza göre üretilecektir. Maliyetleri içeriğine, ağırlığına ve montaj yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Konuyla ilgili "ücretsiz" keşif talebinde bulunabilirsiniz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın