Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Sprink Söndürücüler

Sprink Söndürücüler

Sprinkler Söndürme Sistemleri yangın tehlikesinde tutuşan materyallerin yukarında söndürülmesi ilkesine dayanan söndürücü sıvılar desteğiyle otomatik söndürme sistemleri içinde en etkili olanlardan birisidir. Yangını ve dumanı hızlı bir halde idraklayan sistemi sayesinde saniyeler içinde yangına müdahale başlamaktadır.

Pano Söndürücüler

Pano Söndürücüler

Pano söndürme sistemleri, elektrik panonuza yerleştirilen yangın söndürücünün yangın anında tetiklemesi ve çalışması prensibiyle çalışır. Kokusuz, renksiz ve elektrik iletkenliği yoktur. Mevcut olan ve diğer çalışan sisteme zarar vermeden yangını kısa sürede söndürmenizi sağlar. Tüm pano çeşitlerine uygulanabilirlik durumu bulunmaktadır.

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın Alarm ve Algılama Sistemleri yangın öncesi ve durumunda sinyal ileten sistemlerdir. Sinyaller sayesinde eğer otomasyon grubunuza Sprinkler Söndürme Sistemi ve ya Otomatik Söndürücülerden biri bağlıysa otomatik olarak devreye girerek yangını söndürmek için sistemi devreye sokar. Bu siz dışarıda olsanız bile çalışacaktır.

Portatif Yangın Söndürücüler

Portatif Yangın Söndürücüler

Yangın tüpü nedir? Nerelerde kullanılır? Fiyatı nedir? Yangın tüpünün yanlış sınıflarda kullanılması sonucu ne gibi hasarlar oluşur. Bunlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Satın alacağınız yangın söndürücülerin sınıfına uygun olarak kullanılması önemlidir ve hayati tehlike taşımaktadır. En uygun ürünler için, ücretsiz teklif alın.

Yangın Kapıları

Yangın Kapıları

Yangın kapısı modellerinde ihtiyacınıza özel çözümler sunan Özgüven Yangın Söndürme Sistemleri, size özel hazırlanmış fiyat ve ürün seçenekleriyle pazarda yerini alıyor. Yangın kapısı modellerimizi inceleyebilir, dilerseniz işletmenize ya da oturum alanlarınıza fiyat çözümleri için bize ulaşıp size özel teklif hazırlamamızı isteyebilirsiniz.

Davlumbaz Söndürme Sistemi

Davlumbaz Söndürme Sistemi

İçinde mutfağı bulunan tüm işletmelerin kurdurmak zorunda olduğu mutfak davlumbaz söndürme sistemi, son yıllarda giderek artan denetimlerle de sıkı bir şekilde takip edilir olmuştur. Yangının başlama ihtimalinin en yüksek olduğu yer, ateş ile yapılan işlerin merkezi olan mutfaklar olduğu için hayati önem taşır.

Yangın Pompa Sistemleri

Yangın Pompa Sistemleri

Yangın pompaları günümüz çağıl yaşamında aktif olarak kullanılan en önemli yangın söndürme ekipmanlarından biridir. Özellikle önemli yatırımlara haiz tesisler yahut patlayıcı, tehlikeleri maddeleri kullanan yapılar her an yangın riski ile karşı karşıyadır. Yangın pompaları için, sulu yangın söndürme sistemlerinin “beyni” diyebiliriz.

Yangın Merdiveni

Yangın Merdiveni

Yangın Merdiveni imalatı yapan firmamız, size özel çözümler üreterek projelendiriyor ve yönetmeliğe uygun yangın merdivenlerinin imalatını ve montajını sağlıyor. Sizlerin tercihine göre yönetmeliğe uygun olarak hazırlanan yangın merdiveninize ait bilgileri uzman ekip arkadaşlarımızdan isteyebilirsiniz. Projenize özel çözümler için gücünüze güç katıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın